Workshop / Training Participants

Institution Name
Usha Rama College of Engineering and Technology,, Andhra Pradesh
Foss
C and Cpp
Date
Sept. 12, 2018
Participants Count
97
Organiser
narasimha swamy
# First Name Last Name
1 ´╗┐KALPANA GOGINENI
2 DIVYA GADDE
3 DHANALAKSHMI GONA
4 BALA SARASWATHI GOPARAJU
5 BHARGAVI GUJJALA
6 LAHARI PAMMI
7 DEEPIKA MYNENI
8 BHANUSRI MAMIDI
9 PRIYANKA MUNGI
10 VIJAYAKUMARI MAJJI
11 BHANUSREE LOKANATHAM
12 RADHIKA KAMBHAMPATI
13 VARSHITHA KAKUMANU
14 MOUNIKA KAKOLLU
15 JHANSI DIVYA POTHARAJU
16 AKHILA SUBHASRI PRABHALA
17 VEERA NAGA DURGA DEVI SIRIGINEEDI
18 SAVIKHYA KADIYALA
19 RAMYA SRI PAMU
20 KRISHNA KUMARI SRIPATHI
21 NAGA SOWMYA SRI RAJISETTY
22 VENKATA DURGA ASHOK KUMAR CHIMAKURTHI
23 TEJA SIVA NAGA SAI VEERANKI
24 NIKHILESH BABU TUMMALA
25 KAILASH PEDAMALLU
26 BHANUPRAKASH MAMIDI
27 KARTHEEK PALANKI
28 VINEETH POKURI
29 SRIKANTH TALARI
30 VISHNU KANCHARLA
31 PRASANTH KUMAR KOPPULA
32 SAI LOKESH KUNCHAM
33 TIRUMALA SAI KONGARA
34 PAVAN KUMAR MUDDINENI
35 ROHIT PADUCHURI
36 RAJESH KANCHARLA
37 SAI GUDISE
38 NIKHIL KUMAR GOTTAM
39 DIVAKAR REDDY GINNI
40 PRENISAIKUMAR GOLLAPUDI
41 NAVEEN KUMAR REDDY GOPAVARAPU
42 NARASIMHA RAJU ATMURI
43 UDAY SANKAR CHAPPIDI
44 NASEEMA PATHAN
45 MANUSHA PINNAMANENI
46 GAYATHRI YADAV YELIKA
47 ESWARI PRIYANKA PASUPULETI
48 VAMSI PRIYA BANTUMILLI
49 LALITHA CHINTA
50 VANITHA POTHANA
51 PRASANNA EESANI
52 BANDUCHODE HARI
53 BODDANI NAGALAKSHMI
54 BOYAPATI NAVYA SRI
55 MOHAMMAD CHANDINI
56 CHINNI RAM CHARAN
57 DUDDUKUNTA HEMAMBIKA
58 GANTA BHUVANESWARI
59 GELLI POORNA CHANDRA REDDY
60 GOYALAMUDI SUDHAKAR REDDY
61 GOLLAVELLI TIRUMALA SAI
62 GUNUPUDI ANI CHANDRA
63 KAJA VASANTH KUMAR
64 KATARI VARUN TEJA
65 KOLLA GOSAI MANIKANTA
66 KOMMANABOYINA SIRISHA RAJ
67 KONDAPALLI SRAVANI
68 KOTHURI VINCENT
69 KUNTAMUKKALA SIRISHA
70 MANDALA MANOJ KUMAR
71 MANNAM LAKSHMI GANESH
72 MARRIVADA RAM PRASANTH REDDY
73 MARUBOINA LAKSHMI SIVA GOPI RAJU
74 MATTA DIVYA SRI
75 MOVVA SRAVANI
76 PASUPULETI CHITRABHANUSRI
77 PULIVARTHI MARY SUCHURITHA
78 SHAIK SHAINAJ
79 SIMHADRI GNANA PRAVEEN
80 SUNKARA VINAY KUMAR
81 SUREDDI SURESH
82 THADISETTI SIREESHA
83 ULLAMGUNTA YAMINA
84 VEMU PRASANTHI
85 YEDLA BINDU SRAVANI
86 YENUGADHATI RUPA SESHA VARMA
87 YARRAMSETTI TANUJA
88 DAVULURI JEEVAN
89 THERLAPU SRAVANI
90 TUMULURI HEMANJALI
91 BUDDALA PRABHU DEV
92 MUDRABOYINA RAMYA
93 NARIKADA MILLI CHANDRASEKHAR
94 SARIPALLI PHANI KUMARREDDY
95 VELLATURO LEELAPARIMALA
96 PITTA SUVARNA
97 SHAIK DULISHABEGUM